فروشگاهی برای هر آنچه نیاز دارید.

با TIS، همه چیز در اختیار شماست.

TIS با محصولات و راهکارهای هوشمند متنوع هر آنچه که نیاز دارید را در در دسترس‌تان قرار می‌دهد.

ما به شما بیش از 100 نوع راهکار سیمی و بی‌سیم با طراحی زیبا و قیمت مناسب پیشنهاد می‌دهیم.

قطعات ما با کیفیتی بی‌نظیر با انواع طراحی‌های داخلی و معماری‌های ساخمانی هماهنگ می‌شود. با افزایش تقاضا برای راهکارهای هوشمند TIS، این قطعات امروزه در همه جای دنیا در دسترس مردم هستند. ما از طریق توزیع‌کنندگان و فروشندگان خود در جای جای جهان محصولات را عرضه کرده و به فروش می‌رسانیم.

قطعات و راهکارهای ما:

TIS تنها کمپانی‌ای‌ست که انواع راهکارهای هوشمند را تحت عنوان یک برند و برای سایر خدمات – اعم از کنترل روشنایی، سیست تهویه هوا، موتوری‌سازی، کنترل قطعات برقی خانه، سیستم امنیتی، بهینه‌سازی انرژی، سنسور، تایمر، سیستم صوتی و تصویری، مدیریت اتاق هتل، محاسبه انرژی، ایستگاه هواشناسی، بهبود مدیریت ساختمان، کنترل دسترسی، آیفون، آبیاری، هشداردهی و نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های هوشمند- ارائه می‌نماید.

فهرستی از قطعات هوشمند TIS:

تکنولوژی سیم‌کشی TIS:

با استفاده از متد سیم‌کشی دوطرفه RS485 در سیستم TIS-BUS می‌توان قطعات سخت‌افزار بسیاری را کنترل کرد و علاوه بر نظارت همه جانبه، آنها را به صورت همزمان و از طریق کابل داده 4- Core Twist Pair که به راحتی قابل دسترسی‌ست مدیریت نمود.

پروتکل TIS-BUS را از طریق مبدل AIR-BUS می‌توان با قطعات Air نیز همگام نمود. این پروتکل همچنین از طریق TIS-IP-Port با سیستم‌های UDP/TCP تنظیم می‌شود.

توپولوژی: تکنولوژی TIS-BUS امکان اتصال و نصب 64 قطعه از طریق یک کابل به طول 1200 متر را در اختیار شما می‌گذارد.

چنانچه نصاب با استفاده از پل‌های شبکه (مانند TIS-IP-Port) چندین لوپ (گره) BUS را به هم متصل کند، می‌توان 65280 قطعه را در یک شبکه نصب و راه‌اندازی نمود.

پروتکل TIS-BUS قابلیت اتصال بسیار انعطاف‌پذیری دارد. در این پروتکل از متد daisy chain، و گره/حلقه باز یا بسته و یا توپولوژی ستاره‌ای استفاده می‌شود.

ولتاژ عملیاتی TIS-BUS:

کارکرد پروتکل TIS-BUS در طیف 8 تا 32 ولت متغیر است. به‌علاوه از آنجایی که اکثر قطعات با توان 15-32mA کار می‌کنند، TIS-BUS شبکه‌ای سبز محسوب می‌شود. در این پروتکل از 2 جفت سیم استفاده می‌شود: یکی از آنها برای انتقال داده و دیگری برای عبور جریان برق در طول عملیات طراحی شده‌اند. محافظ پلاریته معکوس، مدار کوتاه، اضافه بار، برافروختگی و .. از جمله خطوط محافظتی این پروتکل می‌باشد.

تکنولوژی TIS-AIR:

تمامی محصولات TIS-AIR مجهز به WIFI 2.4 GHz هستند. پروتکل استفاده شده برای تجهیزات AIR قابلیت ارتباط با شبکه TIS-BUS را نیز داشته و می‌توان به راحتی تجهیزات سیمی و بی‌سیم را متصل نمود.

هر یک از محصولات TIS-AIR دارای یک ماژول WIFI داخلی بوده که به عنوان یک درگاه عمل می‌کند و مستقیما به سرور TIS متصل می‌شود. بنابراین کاربر می‌تواند بدون نیاز به درگاه یا سخت‌افزار دیگری، تمامی قطعات هوشمند خانه را کنترل کند.

سه گام ساده تا هوشمندی اتوماتیک ساختمان: نصب. اتصال. کنترل. می‌توانید ترموستات و کلیدهای روشنایی جدید را جایگزین کلیدهای قدیمی کنید و پرده، قطعات برقی، و سینمای خانگی خود را کنترل کنید.

همچنین مبدل AIR-BUS راهکار مناسبی برای تبدیل قطعات BUS به AIR می‌باشد.

پروتکل باز:

پروتکل اختصاصی TIS-BUS همچنین به صورت رایگان در اختیار افراد حرفه‌ای در حوزه صنعت و توسعه قرار گرفته است. (تمامی نهادهای دارای شماره ثبت و افراد حقوقی پس از تکمیل فرم مربوطه می‌توانند به مدارک و اسناد پروتکل دسترسی ممستقیم پیدا کنند). TIS با اعلام آمادگی ادغام با سایر برندها و بهره‌گیری از ابتکار افراد و تلاش برای استفاده از این دو در خدمت انسانیت و حفظ محیط زیست، نوید آینده‌ای روشن در تکنولوژی هوشمندسازی را به ما می‌دهد.

ما سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و کوکی‌های خود را به روز کرده‌ایم ما تغییرات مهمی در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و کوکی‌هایمان ایجاد کرده‌ایم و می‌خواهیم شما بدانید این تغییرات برای شما و اطلاعات مربوط به شما به چه معنی است سیاست حفظ حریم خصوصی

OK